لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
چهارشنبه 22 آبان 1398  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
اخبار
تاریخ: سه شنبه 23 مهر 1398 نمایش: 74 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
با رایزنی مدیریت هواشناسی استان مشکل گاز شهرستان خرمدره حل شد

یکی از موضوعاتی که در نرخ گاز مصرفی تاثیرگذار است، موضوع اقلیم‌بندی است که مصوبه هیئت وزیران گازبهای مصرفی در پنج اقلیم تقسیم‌بندی و محاسبه می‌شود و بر این اساس بیشتر مناطق استان زنجان در اقلیم یک واقع شده است. اما یکی از مشکلاتی که با سرد شدن هوا و روشن شدن بخاری‌‌ها در طی چند سال گذشته مردم شهرستان خرمدره را رنج می‌داد، قرارگیری خرمدره در اقلیم 2 بود.

مدیریت هواشناسی استان زنجان با آگاهی از این موضوع و خواسته بحق مردم و مسئولین محترم شهرستان خرم دره، با حضور مکرر در پژوهشکده علوم جو سازمان هواشناسی کشور ضمن بازتاب خواست اهالی محترم این شهرستان،با ارائه دلایل و مستندات لازم و بیان شرایط اقلیمی حاکم بر شهرستان خرمدره و دفاع و تبیین وضعیت موجود در کمیته های تخصصی مربوطه در سازمان هواشناسی کشور، موفق به بازنگری سهمیه بندی گاز شهرستان خرم درهگردیدند.

رسول همتی سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان در همین راستا بیان داشتند بر اساس بازنگری جدید، آخرین وضعیت اعلام شده طبقه بندی اقلیمی شهرستان خرمدره از رده 2 به رده 1 تغییر یافت و خواست اهالی محترم و مسئولین شهرستان بعد از سال ها محقق گردید.

بدنبال این خبر حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی حسینی امام جمعه شهرستان خرمدره روز دوشنبه مورخ 98/07/22با حضور در اداره کل هواشناسی استان، از تلاش و رایزنی مدیریت و کارکنان هواشناسی استان در خصوص پیگیری بازنگری رده بندی شهرستان خرمدره از دیدگاه اقلیمی و نیاز به انرژی گرمایی تقدیر و تشکر نمودند.

.
کد: 2446
نویسنده خبر: هواشناسی زنجان
 
تصاویر مرتبط
  • با رایزنی مدیریت هواشناسی استان مشکل گاز شهرستان خرمدره حل شد
امتیاز بندی