لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
پنجشنبه 14 فروردين 1399  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
اخبار
تاریخ: سه شنبه 21 آبان 1398 نمایش: 225 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
شرکت هواشناسی در هفته ترویج علم در دانشگاه زنجان

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان در راستای گرامیداشت هفته ترویج علم سال 98 که با موضوعات " ترویج علم و شناخت سرزمین ایران،آب و هوا، فرهنگ و جغرافیای سیاسی" انتخاب شده است، با همکاری هواشناسی استان و دانشگاه زنجان روز دوشنبه 20 آبان جلسه سخنرانی با عنوان: ترویج علم با رویکرد شناخت سرزمین ایران در حوزه اقلیم در محل سالن همایش سهروردی دانشگاه زنجان برگزار گردید.

در این جلسه  که با حضور مدیریت و روسای این اداره کل و اساتید و دانشجویان دانشگاه برگزار شد، رسول همتی مدیرکل هواشناسی استان در موضوع " نگاهی به اقلیم کشور و تغییرات اقلیمی رخداده در شمال غرب کشور" به ایراد سخنرانی پرداخت. در ادامه این جلسه مدیر کل هواشناسی به سوالات مطرح شده توسط دانشجویان و حاضرین جلسه پاسخ داد.

در حاشیه این کنفرانس سه برشور با عناوین "معرفی اقلیم ایران" ، "اقلیم نمای استان زنجان" و "بروشور سفر" در بین حضار جلسه توزیع شد. در پایان این برنامه حاضرین جلسه از ایستگاه هواشناسی کشاورزی دانشگاه زنجان بازدید بعمل آوردند.در این بازدید محمدعلی محبوبی رییس شبکه پایش و مجيد نجفی مسئول ایستگاه هواشناسی دانشگاه مطالبی در خصوص فعالیتهای انجام گرفته دراین  ایستگاه و اداوات هواشناسی به بازدید کنندگان ارائه نمودند.

                                                                                                                                                      

کد: 3457
نویسنده خبر: هواشناسی زنجان
 
تصاویر مرتبط
  • شرکت هواشناسی در هفته ترویج علم در دانشگاه زنجان
  • شرکت هواشناسی در هفته ترویج علم در دانشگاه زنجان
  • شرکت هواشناسی در هفته ترویج علم در دانشگاه زنجان
  • شرکت هواشناسی در هفته ترویج علم در دانشگاه زنجان
امتیاز بندی