لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
جمعه 24 مرداد 1399  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
اخبار
تاریخ: یکشنبه 3 فروردین 1399 نمایش: 254 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پیام تبریک نوروزی رئیس سازمان هواشناسی کشورپیام تبریک نوروزی رئیس سازمان هواشناسی کشور

معاون وزیر راه و شهرسازی طی پیامی فرا رسیدن سال 1399 را به هم وطنان عزیز به ویژه همکاران خود در سازمان هواشناسی کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، در پیام تبریک نوروزی دکتر سحر تاج‌بخش مسلمان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور به مناسبت فرارسیدن سال 1399 آمده است:

به نام خالق بهار هستی

سال 1398 با تمام تلخی ها، شیرینی ها و بحران ها سپری شد. سالی همراه با مخاطرات متعدد و متنوع. رخداد سیلابهای ویرانگر و بارش های شدید برف و باران، وضعیت دشواری را در برهه های از زمان برای کشور ایجاد کرد که به لطف پروردگار مهربان مفتخریم که توانستیم پیش بینی ها و پیش آگاهی ها ی لازم را در تمامی مخاطرات جوی، در زمان مقرر، ارائه نماییم.

اکنون با ر دیگر صدای ترنم بهار، گوش را می نوازد و عطر دل انگیزش مشام جان را پر می کند. زمین با اجازه و اراده الهی دیگر بار زنده می شود و همه انسان های شیدای کرامت و قدرت آن آفریننده مهربان، با جوشش و جنبش مضاعف، ستایش گر و تسبیح گویی، با سرور بهار همنوا می شوند.

نوروز باستانی روایتگر آداب و سنن دیرین ماست که همزمان با تحول طبیعت، آمدن بهار را با اعتدال و زیبایی های بی شمارش به بندگان بشارت داده و جلوه جمال حضرت حق را بازتاب می کند.

با نهایت صمیمت و افتخار، فرا رسیدن سال نو را به هم وطنان عزیز به ویژه همکاران سازمان هواشناسی کشور شاد باش گفته و سالی سرشار ازسلامت، نیکویی، برکت و عزت برای همگان آرزومندم.

هر روزتان نوروز و دل و جانتان همیشه بهاری باد
کد: 3496
نویسنده خبر: هواشناسی زنجان
 
تصاویر مرتبط
  •  پیام تبریک نوروزی رئیس سازمان هواشناسی کشور
امتیاز بندی