لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
جمعه 24 مرداد 1399  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
اخبار
تاریخ: یکشنبه 8 تیر 1399 نمایش: 129 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بازدید نماینده محترم شهرهای زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از اداره کل هواشناسی استان زنجان

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان، دکتر مصطفی طاهری نماینده محترم شهرستانهای زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، روز شنبه مورخ 07/04/1399 از ساعت 11 الی 12 با حضور در اداره کل هواشناسی استان زنجان از نزدیک در جریان فعالیت های این اداره کل قرار گرفت
در این دیدار آقای رسول همتی مدیر کل هواشناسی استان، ضمن عرض خوش آمدگویی به آقای دکتر طاهری و هیات همراه به مسائل و مشکلات اعتباری هواشناسی استان اشاره و بیان نمود، تجهیز و توسعه ایستگاه های هواشناسی از اولویت های اداره کل هواشناسی استان می باشد که مستلزم اختصاص اعتبارات لازم می باشد.
همتی با تشریح کامل عملکرد هواشناسی استان و بیان جایگاه هواشناسی کشور گزارشی مبسوط از آخرین وضعیت استان، امکانات و محدودیت های هواشناسی استان را ارائه و خواستار تقویت زیرساخت‌های هواشناسی در تمامی ابعاد مربوط برای حفاظت از جان و مال مردم شدند.
مدیر کل هواشناسی استان بر ایجاد درآمدهای اختصاصی سازمان هواشناسی و وجود ردیف بودجه ای برای هواشناسی که خواسته مسئولین ارشد سازمان هواشناسی کشور نیز می باشد تاکید کرده و خواستار حمایت نمایندگان از این موضوع شد.
وی همچنین درخواست نمود مجمع نمایندگان استان بازدیدی از سازمان هواشناسی کشور داشته باشند.
آقای دکتر طاهری ضمن تقدیر از خدماتی که هواشناسی استان زنجان در مواقع بحرانی و فصول مختلف سال برای کاربران تخصصی بویژه کشاورزان و عموم مردم ارائه می نماید، در مورد انتقال موارد مطرح شده را به مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی و تلاش برای رفع موانع و مشکلات موجود قول مساعد داد.
در انتهای این دیدار نماینده محترم شهرستانهای زنجان و طارم و هیات همراه از مرکز پیش بینی و اداره سینوپتیک شهرستان زنجان بازدید بعمل آوردند.
کد: 3527
نویسنده خبر: هواشناسی زنجان
 
تصاویر مرتبط
  • بازدید نماینده محترم شهرهای زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از اداره کل هواشناسی استان زنجان
  • بازدید نماینده محترم شهرهای زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از اداره کل هواشناسی استان زنجان
  • بازدید نماینده محترم شهرهای زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از اداره کل هواشناسی استان زنجان
امتیاز بندی