لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
جمعه 20 تير 1399  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
هشدار های جوی
تاریخ: دوشنبه 20 بهمن 1393 نمایش: 15680 مرتبه تعداد امتیاز: 49619   (Article Rating)
اطلاعیه جوی شماره 8 دوشنبه 93/11/20

بررسی نقشه های پیش یابی عددي هواشناسی و تصاویر ماهواره ای بیانگر نفوذ و عبور متوالی امواج ناشی از ناوه فعال سطوح میانی جو مستقر بر روی دریای مدیترانه و دریای سیاه طی روزهای آینده از منطقه ما می باشد. فشار هوای سطح زمین از روز چهارشنبه افزایش تدریجی خواهد یافت.

بنابراین از امروز دوشنبه مورخه 93/11/20تا اوایل هفته آینده استان در دامنه فعالیت این سامانه قرار خواهد گرفت و اثرات آن به صورت وزش باد شدید تا بسیار شدید و بارش باران و برف پیش بینی می شود.

توصیه های مرتبط:

1.   توصیه هواشناسی جاده ای: به سبب وزش باد شدید تا بسیار شدید ، بارش باران و برف و احتمال وقوع کولاک برف (از روز پنجشنبه) ، کاهش دید افقی و اختلال در ترددهای برون شهری و درون شهری از سفرهای غیر ضروری خودداری نموده در غیر اینصورت  وسایل ایمنی و گرمایشی لازم  را به همراه داشته باشید.

2.   توصیه های هواشناسی کشاورزی: با توجه به شرایط پیش بینی شده، کشاورزان عزیز نسبت به انجام تمهیدات پیشگیرانه و محافظتی در برابربارش باران و برف و وزش باد شدید اقدام نمایند.

3.    توصیه های مربوط به مدیریت شهری : با توجه به وزش باد شدید تا بسیار شدید  و امکان خسارت به تأسیسات شهری،موارد ذیل توصیه می گردد

·         توقف فعالیتها در فضای باز و خودداری از تردد در مجاورت ساختمانهای نیمه کاره و فرسوده و درختان خشکیده

·         بازدید فنی تابلوهای بزرگ و تأسیسات و خطوط انتقال نیرو

·         بازدید استحکام دودکش بخاری ها و وسایل گازسوز، در پشت بام خانه ها

کد: 156
نویسنده خبر: هواشناسی زنجان
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

کد CAPTCHA