لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
شنبه 21 تير 1399  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
هشدار های جوی
تاریخ: پنجشنبه 26 شهریور 1394 نمایش: 9439 مرتبه تعداد امتیاز: 49538   (Article Rating)
اطلاعیه جوی شماره 6 چهارشنبه 94/06/25

بررسی نقشه­های پیش­یابی عددي هواشناسی و تصاویر ماهواره­ای بیانگر کاهش تدریجی ارتفاع سطوح میانی جو به سبب نفوذ و تاثیر ناوه مستقر بر دریای مدیترانه و دریای سیاه می باشد.  بر این اساس ازامروز مورخ 25/06/94  تا چند روز آینده شاهد افزایش ابر و در برخی نقاط استان  رگبار باران و رعد و برق  بویژه در ساعات بعداز ظهر و شب خواهیم بود. عمده فعالیت این سامانه در 48 ساعت آینده پیش بینی می شود علاوه بر این به علت پوشش ابر از امروز و نفوذ زبانه پرفشار از فردا بعد از ظهر ، دمای هوا در استان بین 4 تا 8 درجه سلسیوس  تا روز شنبه کاهش خواهد یافت. طی این مدت در برخی نقاط استان وزش بادهای شدید را هم شاهد خواهیم بود.

توصیه های مرتبط:

1.       توصیه ایمنی: به سبب رگباری بودن بارش ها  احتمال آب گرفتگی معابر، اختلال در ترددهای درون شهری و برون شهری و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها دور از انتظار نمی­ باشد. لذا از اطراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و دره ها خودداری گردد.

2.       توصیه کشاورزی: کشاورزان عزیز نسبت به انتقال محصولات برداشت شده به محل های امن اقدام عاجل به عمل آورند .احتیاط در چرای دام در ارتفاعات و مناطق کوهستانی به دلیل مخاطره رعد و برق.

کد: 178
نویسنده خبر: هواشناسی زنجان
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

کد CAPTCHA