لطفا صبر کنید ...
صفحه در حال بارگذاری می باشد
جمعه 24 مرداد 1399  |   |  ورود همکاران  | 
.
حداقل
آمار هواشناسی

*راهنماي دريافت آمار هواشناسي *

خلاصه آمار بارش سال زراعي ا زاول مهر تا هفته ي جاري


ارائه اطلاعات به کاربران :اطلاعات هواشناسی برای ایستگاههای سینوپتیک و باران سنجی از طریق سامانه بر خط Data.irimo.ir صورت می گیرد.

دانشجویان با ارائه مدارک خواسته شده اعم از تعهد نامه ؛معرفی نامه ؛پروپوزال مصوب پایان نامه یا تحقیق دانشجویی در قالب یک فایل Zip  با حجم حداکثر 1M و ثبت نام در سامانه مذکور در صورت تائید مدارک ارسالی از سوی کمیته آموزش سازمان هواشناسی کشور میتوانند اطلاعات درخواستی خود را به شکل رایگان دریافت نمایند .

سایر کاربران همچون مهندسان مشاور ؛ پیمانکاران ؛سازندگان بنا ؛کشاورزان و ... با ثبت نام در سامانه Data.irimo.ir و پرداخت تعرفه آمار می توانند آمار خود را دریافت کنند . 

در صورتیکه متقاضی نیازمند اطلاعات ایستگاههای خودکار هواشناسی استان باشد باید آمار مورد نیاز خود را از واحد اداره کل درخواست نماید که در اینصورت با مراجعه حضوری و ارائه درخواست خود و یا ارسال درخواست از طریق فکس یا ایمیل (غیر حضوری) و پرداخت تعرفه از سامانه Pay.irimo.ir میتواند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نماید .

ارائه آمار ایستگاههای خودکار به دانشجویان با ارائه معرفی نامه ؛ تعهد نامه ؛پروپوزال مصوب به شکل کاملا رایگان صورت میگیرد . 

در خصوص متقاضیان استعلام بیمه که نیازمند تائید اطلاعات از سوی اداره کل میباشند صرفا با مراجعه حضوری و پرداخت تعرفه از سامانه Pay.irimo.ir ارائه اطلاعات صورت میگیرد . 

در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره تلفن 33742790 واحد آمار اداره كل هوشناسي استان زنجان تماس حاصل فرمائيد .